live
Новини » Львів

У Львові учасникам АТО і родинам Небесної Сотні допоможуть з придбанням житла

У Львові затвердили Порядок виплати адресної допомоги на придбання житла для учасників антитерористичної операції та родин Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова на умовах співфінансування.

Відповідне рішення ухвалив виконком Львівської міської ради на своєму засіданні у п’ятницю, 10 травня.

Йдеться про виконання обласної програми, якою передбачено, що 20 % витрат на придбання житла покриває обласний бюджет, 30% – міський, а 50% – мешканці, які належать до категорій, визначених у цьому Порядку.

Зокрема, його дія поширюється на:

  • Членів сімей Героїв Небесної Сотні (батьки, дружина).
  • Учасників антитерористичної операції, на утриманні яких є діти з інвалідністю.
  • Осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи (на яких не поширюється дія постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей»).
  • Матерів, батьків, опікунів, які мають на утриманні чотирьох і більше дітей.
  • Осіб, які потрапили у складні життєві обставини (довготривала хвороба членів сім’ї, відсутність роботи з поважних причин тощо).
  • Учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та є внутрішньо переміщеними особами.

«Право на придбання житла на умовах співфінансування за рахунок коштів міського бюджету м. Львова мають особи, місце проживання яких станом на 01.12.2017 і на день подання заяви на призначення адресної допомоги зареєстроване на території м. Львова, та згідно з законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов», – йдеться у документі.Loading...
Loading...
Loading...