Новини » Регіони 349

У Луцьку підвищать тарифи на холодну воду

У Луцьку планується підвищення тарифів на холодне водопостачання та водовідведення.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі КП «Луцькводоканал».

За словами керівника КП «Луцькводоканал» Віктора Гуменюка, національна комісія схвалила проекти постанов, тому відбулося громадське обговорення для дотримання всіх процедурних вимог. Попередньо обговорення з перегляду та встановленню тарифів на 2019 рік для КП «Луцькводоканал» відбулися ще рік тому.

Зауважимо, через невідповідність тарифів підприємство щомісячно несе мільйонні збитки, тож коригування тарифів – не просто вимога часу, але необхідність, продиктована тими складними реаліями, в яких працюють водоканали України.

На сьогодні тариф на централізоване водопостачання без ПДВ становить 5,64 грн за кубометр. Передбачається, що запропонований коригований тариф становитиме – 5,92 грн, тобто зросте лише на 28 копійок. Що стосується централізованого водовідведення, то зараз діючий тариф складає 5,88 грн, а коригований тариф передбачається обсягом 6,62 грн, тобто зросте всього на 74 копійки.

Зазначений тариф не є тарифом розвитку, а, швидше, тарифом виживання для комунального підприємства «Луцькводокаанал», де тарифи є найнижчими у Волинській області.

Оскільки зауважень у присутніх не виникло, учасники процедури підтримали запропоновані проекти постанов. Результати обговорення будуть направлені до НКРЕКП для подальшого розгляду.

Loading...
Loading...
Loading...