live

Супрун: Мусимо щодня казати «руському міру» – Не сьогодні

Відповідальність за початок Другої світової війни значною мірою лежить і на СРСР, який того часу був союзником гітлерівської Німеччини.

Про це в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун написала у Facebook.

Вона заявляє, що треба «кожного дня казати рускаму міру дуже прості слова: не сьогодні», бо «руській мир» – цинічні крадіжки і брехня, постійний пошук зрадників та параноя.

Зокрема, Супрун нагадала, що учасники проросійських акцій 9 травня виходять на вулиці «з портретами людей, про яких вони часто не знають», та у компанії «ніколи не старіючих «штатних» ветеранів». Що Москва не соромиться нагадувати світу, що найбільших втрат у Другій світовій зазнав саме СРСР, і водночас замовчувати, що «він же розпочинав цю війну як союзник Третього Рейху».

«Рускій мір – це стирання пам’яті та створення альтернативної історії», – написала Супрун, підкресливши, що радянська ідеологія поширювала безліч міфів щодо подій Другої світової, зокрема, і про перемогу, нібито, здобуту завдяки лише росіянам.

Також вона розкритикувала намагання сучасної РФ «змушувати пишатись найбільш цинічними полководцями, які безграмотно і по-садистськи вперто гнали своїх підопічних на смерть». Супрун резюмувала, що «рускій мір – це спадкоємна влада підлих і жорстоких».

Loading...
Loading...
Loading...