Новини » Економіка 10 травня, 2019, 15:25
Суд об’єднав в одне провадження п’ять позовів Коломойського щодо ПриватБанку
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Господарський суд Києва вирішив об’єднати 5 нових позовів Ігоря Коломойського до Національного банку України та ПриватБанку щодо скасування поруки олігарха за кредитами, які НБУ видав ПриватБанку.

Відповідне рішення суд ухвалив 10 травня, передає Громадське з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Розгляд об’єднаного позову призначили на 20 травня 2019 року. У своїх позовах Коломойський намагається скасувати договори своєї поруки за кредитами рефінансування, які НБУ видав ПриватБанку до його націоналізації у 2016 році.

Загальна сума кредитів, за якими Коломойський хоче скасувати свою особисту поруку, складає 9,2 мільярда гривень.

Раніше Коломойський заявив, що хоче, аби держава повернула йому ПриватБанк або отримати від держави «компенсацію» у розмірі щонайменше 2 мільярди доларів.

Нагадаємо, що за декілька днів до виборів президента України суди ухвалили одразу три рішення на користь колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського. Так, 18 квітня – за три дні до другого туру виборів – Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації ПриватБанку.

Пізніше Окружний адміністративний суд Києва ухвалив ще одне рішення на користь Коломойського, скасувавши рішення Нацбанку щодо визначення переліку пов’язаних з банком осіб.

20 квітня Печерський суд Києва скасував майнову поруку Коломойського за кредитами, які Національний банк видав ПриватБанку у 2013 році. Загальна сума цих кредитів складає 9,2 мільярда гривень. Згодом Коломойський подав 5 позовів про скасування своїх боргів перед НБУ за поручительством на користь ПриватБанку.

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 17:41 :01