Розстріли на Майдані: Горбатюк каже, що Порошенка сьогодні повторно допитують

ZIK

Сьогодні відбувається допит Президента Петра Порошенка у справі розстрілів на Майдані

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.

За його словами, домовленість про допит була ухвалена напередодні.

«Як мені повідомили, вже слідчі допитують. Можливо вже й завершили допитувати Президента», – розповів пан Горбатюк.

Пан Горбатюк уточнив, що слідчі вперше допитали Порошенка ще у листопаді 2016 року, проте Президент не підписав протоколу, зазначивши, що має іншу зустріч і підпише наступного дня.

«Якщо протокол не підписаний, то ми не можемо долучити його до матеріалів кримінальної справи. Не дивлячись на сотні нагадувань, на жаль, з того часу не відбулося жодної зустрічі. Кожен раз ми отримували запевнення, що протокол буде підписано. Три місяці назад я вже особисто включився у цей процес і писав прес-секретарю Святославу Цеголку. Знову всі кажуть «Так», – зазначив гість програми.

Як зауважив прокурор, звернутися до ЗМІ це вже був крайній захід, щоб отримати реакцію.

«Порошенко був викликаний повісткою, як для підписання протоколу, так і у слідчих виникли додаткові питання для допиту у якості свідка. Порошенко не з’явився, але це мало свій результат. Відразу через годину після мого виступу, хтось з помічників зв’язався зі слідчим і визначились, що вони домовляться про конкретну зустріч у п’ятницю», – розповів Сергій Горбатюк.

Нагадаємо, начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк цього тижня заявив про те, що у своїх виступах Президент Петро Порошенко наголошував, що продовж п’яти років своєї каденції відстоював верховенство права. Однак, у вівторок він так і не з’явився на допит у ГПУ, тож це демонструє, як нині чинний Гарант Конституції насправді ставиться до верховенства права в Україні.

Окрім того, начальник Департаменту спецрозслідувань повідомив: слідчих у цій справі цікавлять події не якогось одного дня, а, починаючи з листопада 2013-го до лютого 2014-го років.

Натомість, Генпрокурор Юрій Луценко заявляє про інформаційні атаки на нього з боку команди новообраного президента Володимира Зеленського через кримінальне провадження на Олександра Данилюка. Та додав, що президент Петро Порошенко готовий дати свідчення у справах про події Революції Гідності в будь-який час, коли у нього не заплановані офіційні заходи.

Loading...