Новини » Події 10 травня, 2019, 13:33
Окупанти посилюють підготовку диверсійно-розвідувальних груп на Донбасі, – розвідка
Проросійські бойовики на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Проросійські бойовики на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування російських окупаційних військ посилює підготовку диверсійно-розвідувальних груп.

Про це повідомляє прес-центр Міноборони.

«У спеціально створених навчальних центрах на окупованій території здійснюється підготовка понад 100 осіб, відібраних російськими інструкторами з числа особового складу 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ. При цьому, певна частина залучених до підготовки осіб мають кримінальне минуле. Програма підготовки диверсантів включає теоретичні і т.зв. «польові» заняття, у т.ч. навчання з відпрацюванням питань переходу лінії зіткнення та скоєння диверсій», – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що поряд з високим рівнем підготовки, стан військової дисципліни серед особового складу російсько-окупаційних військ у зазначених навчальних центрах залишається низьким. Так, під час відпочинку в одному із ресторанів окупованого м. Луганськ, між трьома т.зв. «слухачами» та інструктором з РФ виник конфлікт, в результаті чого росіянин отримав тяжкі тілесні ушкодження.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 00:57 :33