Новини » Регіони 97 Читать эту новость на русском

На Рівненському полігоні вертолітна ескадрилья проведе нічні стрільби

На Рівненському військовому полігоні проводяться масштабні заходи бойової підготовки бригад армійської авіації Сухопутних військ та ВМС Збройних Сил України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

«Екіпажі вертольотів різних типів, зокрема Мі-24 та Мі-8 у складі пар, ланок та ескадрилій виконують навчально-бойові завдання в складних метеорологічних умовах. Окрім польотів різної складності, пілоти виконують завдання з висадки десанту, елементи евакуації, польоти на бойове застосування ракетного та артилерійсько-гарматного озброєння з гранично малої висоти вдень та вночі», – йдеться у повідомленні із посиланням на відділення спеціальних кореспондентів інформагентства Міноборони у Рівному.

Так повідомляється, що військовослужбовці відпрацьовують навички пілотування вертолітної техніки, обладнаної приладами нічного бачення, що дозволяє літати та вести вогонь в темну пору доби на рекордно малій висоті, а в реальній бойовій обстановці приховано наблизитися, знищити цілі та безпечно повернутися в район базування.

В рамках завершення підготовки підрозділів армійської авіації визначать кращий екіпаж, пару, вертолітну ланку Мі-24, Мі-8.

За словами начальника армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майора Ігоря Яременка, використовуються нові способи виконання льотних та вогневих завдань. «Вперше за часи незалежності України проводимо навчання у складі 16 вертольотів, які виконуватимуть завдання у складі ескадрильї вночі. Це є ще одним доказом того, що армійська авіація спроможна виконувати бойові завдання у складних умовах», – зауважив Яременко.

Loading...
Loading...
Loading...