Новини » Регіони 10 травня, 2019, 16:41
На Буковині у прісноводної риби виявили паразитів

Чернівецький рибоохоронний патруль закликав рибалок повідомляти про факти виявлення у рибі гельмінтів.

Про це рибоохорона повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

«Останнім часом, спілкуючись з рибалками-любителями та рибалками-спортсменами, ми чуємо, що в уловах з Дністровського водосховища деякі види риби (плітка, судак, окунь) заражені гельмінтами! Скарги на улови зараженої риби почастішали», – йдеться у повідомленні.

У рибоохороні зазначили, що приблизно 30-40 років тому існували державні програми, відповідно до яких проводились заходи з антигельметизації водосховищ.

«Для проведення таких робіт необхідне наукове обґрунтування, яке не можливе без лабораторних досліджень зараженої риби та інших досліджень. Крім того, необхідно також з’ясувати і причини зараження риби гельмінтами», – повідомили у рибоохоронному патрулі.

«У іхтілогогів Чернівецького рибоохоронного патруля є пропозиція вивчити і дослідити заражені водні біоресурси, з’ясувати причини зараження та шляхи їх усунення. Так, просимо Вас, якщо в улові є заражена риба скласти її в новий/чистий поліетиленовий пакет, охолодити або заморозити, передати до Чернівецького рибоохоронного патруля», – йдеться у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 21:30 :06