п'ятниця, 10 травня, 2019, 17:45
Митники попередили про можливі труднощі перетину кордону на Волині
1

На Волинській митниці попередили громадян про можливі ускладнення під час перетину українсько-польського кордону через пункт пропуску «Устилуг».

Про це IA ZIK повідомили у ГУ ДФС в області.

За інформацією польських колег, у Зосині з 15 травня до серпня 2019 року буде реконструюватись дорожнє покриття. Тому поетапно одна зі смуг руху у цей період не функціонуватиме, що може призвести до зменшення пропускної спроможності МАПП.

Також митники поінформували, що до листопада 2020 року в адміністративних межах польського Холма проводяться будівельні роботи на дорозі державного значення №12, що утруднює доїзд до МАПП «Дорогуськ». Цей міжнародний автомобільний пункт пропуску є суміжним до Ягодина.

«Відтак, митниця рекомендує водіям уважно слідкувати за онлайн-картами черг у пунктах пропуску і раціонально планувати свої поїздки, обираючи оптимальні маршрути. Стан заповнення під’їзних шляхів до пунктів пропуску через державний кордон відображається у реальному часі на сайтах Державної фіскальної та Державної прикордонної служб України, на сайті Волинської облдержадміністрації», – йдеться у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Top
2019-05-19 21:20 :41