Новини » Регіони 10 травня, 2019, 10:12
Лучанин став срібним призером чемпіонату Європи з джиу-джитсу

Головний тренер спортивного клубу Garda та діючий спортсмен Михайло Савчук привезли до рідного Луцька срібло із чемпіонату Європи із бразильського джиу-джитсу (Master International Jiu-Jitsu Championship EUROPE 2019).

Масштабні змагання відбулися у Барселоні в Іспанії, – повідомили IA ZIK у спортклубі Garda.

Master International Jiu-Jitsu Championship EUROPE 2019 – це чи не найбільший чемпіонат на території Європи, організований Міжнародною федерацією бразильського джиу-джитсу (IBJJF).

Поза тим, що чемпіонат європейський, участь у ньому брали спортсмени з усього світу. Загалом захід зібрав кілька тисяч учасників. З України було близько 10. Чемпіонат був призначений для спортсменів, які займаються джиу-джитсу тривалий час, і вік яких сягнув позначки 30 (мають статус «master»).

Аби гідно виступити на цих змаганнях, Михайло настирливо тренувався із початку року. Підготовка була виснажлива й пророблялася у чотирьох напрямках: фізичний, тактичний, психологічний і технічний. Не менш важко було й отримати можливість виступати на таких змаганнях. Як розповідає Михайло Савчук, чемпіонат є відкритим для усіх спортсменів. Втім, щоб мати право виступити там, необхідно мати хоча б якийсь пояс. Також необхідно мати рекомендацію від авторитетної для IBJJF організації із бразильського джиу-джитсу, від якої по факту спортсмен і виступатиме. Так, лучанин виступав на чемпіонаті від організації «BJJ A-FORCE Academy».

Ще однією умовою є членство у Міжнародній федерації бразильського джиу-джитсу (IBJJF) та справна сплата членських внесків.

Загалом Михайло Савчук провів три сутички. Перша була із американцем Міхаелем Філдом, яку Михайло виграв по балах. Півфінальну сутичку з іспанцем Людовіком Мурільйо Михайло виграв достроково задушливим прийомом. Фінальну сутичку Михайло програв росіянину, представнику Австрії Віктору Павлову. У результаті він став срібним призером чемпіонату Європи у категорії: сині пояси, до 88 кілограмів, Gi (в кімоно).

«Це мій дебют на чемпіонаті такого рівня. Попри бажання виграти золото, я не можу сказати, що виступив погано. До чемпіонату я відпрацьовував багато тактичних ходів у бою. І я дуже радий, що мені вдалося застосувати їх доволі успішно під час сутичок. Участь у цих змаганнях для мене – це підтвердження свого спортивного статусу, своєї компетенції, свого рівня. Також це отримання досвіду, адже тут стикаються люди різних стилів боротьби. Я приїхав додому втомлений, але вмотивований. Тепер розпочинаю підготовку до чемпіонату Європи у 2020 році. Також мене не покидає амбіція представити Україну на чемпіонаті світу», – ділиться враженнями Михайло Савчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 22:19 :42