live

Лариса Ніцой пояснила, чому частина українців так прагнуть відзначати «День перемоги»

ZIK
загрузка...
загрузка...

Життя українців останнім часом забарвлене негативізмом, безпорадністю безперспективністю, а 9 травня – один з небагатьох днів, який «асоціюється з реальною перемогою». Це є певним дзвіночком як для ЗМІ, так і для суспільства загалом.

Таку думку в ефірі авторської програми Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK висловила письменниця, громадська діячка Лариса Ніцой.

Вона висловила переконання, що «День перемоги» важливий для більшості українців, оскільки він один з небагатьох, що асоціюється з «реальною перемогою».

«Наше життя, особливо останнім часом, настільки наповнене негативізмом, безпорадністю, безперспективністю, невірою в завтрашній день, а тут реальна перемога. Тому людям важливий саме цей факт, що ми перемогли», – зазначила письменниця.

З її слів, такий стан речей є «тривожним дзвіночком» і для засобів масової інформації, і для всього українського суспільства загалом.

«Ми настільки заглибилися у цей смуток і нашу безпорадність, що ми чіпляємося за такі наші перемоги. Хоча вони є і сьогодні. Їх потрібно лише висвітлювати, показувати людям», – переконана Лариса Ніцой.

Крім того, вона розповіла, чим для неї особисто є означає відзначення 9 травня «Дня перемоги».

«Я вже перейшла на 8 травня. У мене дідусь ветеран війни. Ба більше, він не одразу повернувся додому, бо його ще відправили на радянсько-японську війну. Я пам'ятаю, ці дні особливі були у моєму дитинстві», – розповідає громадська діячка.

Вона пригадує, що її дідуся дуже любили однополчани.

«Вони приїжджали в Україну до дідуся, і у нас щоразу був повний двір цих людей в медалях. Грала музика, накривався стіл. Для мене це дуже трепетно. Однак сьогодні я згадую дідуся, але перейшла на 8 травня, аби згадувати разом з усім світом. «Ніколи більше» для мене куди ближче, ніж «можем павтаріть», – резюмувала пані Ніцой.

Нагадаємо, у четвер, 9 травня, в Україні відзначали «День перемоги» над нацизмом у Другій світовій війні.

Loading...
Loading...
Loading...