Новини » Політика 10 травня, 2019, 21:15
Дмитро Гнап пропонує ліквідувати Конституційний Суд України
ZIK
ZIK

Я виступаю за ліквідацію Конституційного Суду, за стовідсоткове оновлення суддівського корпусу і за максимальну ліквідацію нинішньої судової вертикалі в Україні.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив політик Дмитро Гнап.

Відповідаючи на питання глядача, чи не час в Україні ліквідувати Конституційний Суд і передати його функції Верховному Суду, Дмитро Гнап зауважив, що в існуванні Конституційного Суду немає жодного сенсу.

«У багатьох розвинутих країнах, наприклад, США Конституційного Суду не існує. А для наших президентів, які роками грабували країну, Конституційний Суд був потрібен для того, щоби тиснути на парламент, на Кабмін, щоби розширювати свої повноваження. Конституційний Суд вони використовували для захисту своїх друзів-корупціонерів», – підкреслив Дмитро Гнап.

Тому, вважає політик, Конституційний Суд в Україні потрібно ліквідувати.

«Усі суди по максимуму потрібно ліквідовувати. Господарське судочинство потрібно переводити на міжнародне право, зокрема на британське, яке визнається в усьому світі. А більшу частину цивільних суперечок необхідно переносити на мирові або приватні суди, які дуже важко підкупити і які не вимагають державних коштів на утримання.

Тому я за ліквідацію Конституційного Суду, я за стовідсоткове оновлення суддівського корпусу і я за максимальну ліквідацію нинішньої судової вертикалі в Україні в принципі», – заявив гість програми.

Дмитро Гнап підсумував, що в Україні треба залишити суди загальної юрисдикції для кримінальних проваджень за участі присяжних.

«Тобто за участі українських виборців, які випадковим шляхом будуть залучатися до здійснення правосуддя», – прокоментував політик.

Нагадаємо, Конституційний Суд України скасував статтю про незаконне збагачення.

Суд вирішив, що положення статті не відповідають принципам верховенства права та презумпції невинуватості.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 11:28 :57