Новини » Спорт 9 травня, 2019, 19:50
Збірна України U-15 «Турнір розвитку УЄФА» у Вірменії розпочала з перемоги
Футбольна юнацька збірна України U-15 з перемоги стартувала на «Турнірі розвитку УЄФА» у столиці Вірменії Єревані / ffu.ua

Футбольна юнацька збірна України (футболісти не старші 2004 року народження) стартувала на «Турнірі розвитку УЄФА», який проходить у столиці Вірменії Єревані.

Суперником «синьо-жовтих» була збірна Кіпру, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Поєдинок пройшов із помітною перевагою команди Сергія Нагорняка, яка святкувала перемогу з рахунком 3:1.

У першому таймі з інтервалом у дві хвилини відзначилися Олег Чуйко та Богдан Слюбик. Відразу після перерви Іван Лосенко, реалізувавши пенальті, довів рахунок до розгромного. І тільки під завісу зустрічі кіпріотам вдалося відіграти один м’яч.

Свій другий матч на «Турнірі розвитку УЄФА» «синьо-жовті» зіграють завтра, 10 травня, проти збірної Білорусі. Початок – об 11:00 за київським часом.