Новини » Політика 555

Українська армія готова протистояти спробам Росії загострити ситуацію на Донбасі, – Кривонос

Сергій Кривонос

Збройні сили України готові протистояти спробам Російської Федерації загострити ситуацію на сході України.

Так вважає заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос, повідомляє Інтерфакс-Україна

«Українська армія готова протистояти. Досвід вона має великий, вона має досить високий рівень і професіоналізму, і патріотизму і в змозі дати відсіч спробам Росії розгойдати ситуацію всередині країни», сказав  Кривонос в середу в ефірі телебачення «Голосу Америки», відповідаючи на питання, чи готова українська армія до можливого загострення ситуації на Сході України перед парламентськими виборами.

Кривонос також звернув увагу, що об’єктом інформаційної атаки з боку Російської Федерації є і населення України.

«Ми розглядаємо... питання про подолання активної інформаційної операції з боку РФ на населення України. І головне завдання інформаційної операції – розгойдати ситуацію всередині країни руками і мозком самих українців. І це чітко треба розуміти кожному українцю», – підкреслив Кривонос.

Заступник секретаря РНБО також не виключив можливе втручання РФ у роботу енергетичної системи України за допомогою кібератак.

«Ми ще перебуваємо в тому стані, коли наша енергетична залежність від Росії ще існує і вона може впливати», зазначив він. За його словами, розроблені заходи, які дозволять значно мінімізувати подібні ризики.

«Розроблено певні кроки, які при реалізації вже новим керівництвом, новою командою можуть ці спроби значно зменшити. Будемо сподіватися, що підбір людей в команді нового президента буде професійний», сказав заступник секретаря РНБО.

Loading...
Loading...
Loading...