Новини » Політика

Україна закликала США посилити санкції проти Росії

На зустрічі з заступником помічника Державного Секретаря США Джорджем Кентом міністр інфраструктури України Володимир Омелян закликав американську сторону посилити санкції проти Російської Федерації через ситуацію в Азовському морі.

     Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

«У ході зустрічі Омелян закликав американську сторону спільно з інституціями ЄС посилити санкції проти Російської Федерації через ситуацію в Азовському морі», - йдеться в повідомленні.

Крім того, сторони обговорили розвиток інфраструктури Сходу України, розбудову нового міжнародного транспортного коридору Go Highway та посилення співпраці у галузі кібербезпеки.

У свою чергу Кент запевнив українську сторону у тому, що США і надалі докладатимуть всіх зусиль, щоб допомогти Україні стати успішною, зазначили у міністерстві.

Раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Україна готує новий пакет санкцій проти Росії через указ президента РФ Володимира Путіна про спрощену процедуру видачі паспортів РФ жителям окупованого Донбасу.

25 квітня Верховна Рада ухвалила звернення до США, країн Європейського Союзу, Канади, диппредставництв інших країн і низки міжнародних організацій із закликом посилити санкції проти Росії у зв'язку з рішенням видавати паспорти жителям окупованої частини Донбасу за спрощеною процедурою.

 Loading...