Новини » Економіка 9 травня, 2019, 21:10
Україна домовляється про закупівлю скрапленого газу в США

Представники Нафтогазу і МЗС України провели зустрічі з чиновниками з Держдепу, Конгресу і Міненергетики США щодо закупівлі американського скрапленого газу (LNG), протидії Північному потоку-2 і здачі української ГТС в концесію.

Про це повідомив у Facebook глава Нафтогазу Андрій Коболєв.

«На зустрічах в Державному департаменті та Міністерстві енергетики США говорилося, зокрема, про те, як забезпечити для України надійну можливість купувати LNG за конкурентною ціною», - написав він.

Коболєв додав, що це допоможе накопичити додаткові запаси газу на початку зими.

Глава Нафтогазу зазначив, що ризик припинення транзиту російського газу через Україну також обговорювали в ході зустрічей з представниками Адміністрації президента США, Конгресу і міжнародних фінансових організацій, які підтримують Україну.

За словами Коболєва, під час цих зустрічей українська делегація побачила зацікавленість в реформі українського ринку газу та процесі відділення незалежного оператора ГТС України на основі моделі з передачею йому ГТС в концесію.

«Розмовляючи з американськими сенаторами, які є співавторами кількох санкційних законопроектів, ми зосередилися на питаннях протидії проекту Північний потік-2», - написав Коболєв.

Нагадаємо, раніше у Нафтогазі заявили про нові махінації облгазів

 

Нагадаємо, раніше у Нафтогазі заявили про нові махінації облгазів

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 00:27 :59