Новини » Регіони 9 травня, 2019, 15:42
У Рівненській області територіальна громада вирішила запровадити для підприємців найнижчі в Україні ставки оподаткування

8 травня сесія Млинівської об’єднаної територіальної громади вирішила встановити для підприємців першої та другої груп найнижчі податки в Україні. З 1 січня 2020 року ставка єдиного податку становитиме 1%.

Про це власкору IA ZIK повідомив голова громади Дмитро Левицький.

Нововведення, на думку його ініціаторів, сприятиме тому, що підприємці з усієї України виявлять бажання зареєструватися у Млинівській ОТГ і сплачувати в казну громади найнижчі в державі податки.

Сам голова громади Дмитро Левицький гарантує прописку для реєстрації, як підприємець, кожному бажаючому законно проводити бізнес.

Крім того, Млинівський район має зручне географічне розташування. Зареєстровані там підприємці, які зайняті в торговельному бізнесі, зможуть короткими шляхами доїхати до базарів Волинської, Львівської та Тернопільської областей.

Нововведення передбачає збільшення кількості офіційно зареєстрованих підприємців та підвищення обсягу надходжень до бюджету громади у вигляді податків, що сприятиме вирішенню соціальних проблем громади.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 21:19 :38