Новини » Суспільство 9 травня, 2019, 3:40
Священик РПЦ із Запоріжжя закликав воїнів УПА покаятися «за звірства»: Монтян підтакнула
Переможці над нацизмом
Переможці над нацизмом

Священик РПЦ із Запоріжжя Олександр Овчаренко в День пам’яті і примирення 8 травня відзначився скандальною заявою в бік воїнів ОУН-УПА, закликавши їх «покаятися за звірства».

Про це повідомляє «Оглядач».

Так він відреагував у Facebook на українські банери, на яких зображені разом ветерани Червоної армії та члени УПА. Овчаренка розлютило те, що учасники війни проти нацизму потиснули на фото руки, в зв’язку з чим він вибухнув монологом.

Олександр Овчаренко

«Я, як священик, прийму сповідь кожного. За 20 років я багато чув і багатьом свідком був... Зрозумів. Я приймав сповідь жінки, яка, щоб дати освіту своїй дитині, продавалася. Я приймав сповідь жінки, старої жінки.., яка щоб нагодувати своїх дітей, вбила молодшого і зварила суп», – написав він.

«Вони всі каялися. Це було справжнє. Тут важливе покаяння, а не примирення. Спочатку покаяння, а потім примирення. Я готовий прийняти сповідь бойовиків УПА не в націоналізмі навіть, це їхня особиста трагедія, а в їхніх звірствах. А там і про примирення поговоримо», – заявив Овчаренко.

До нього приєдналася й опальна українська адвокат і блогер Тетяна Монтян. «Ці нацистські п*дори не розкаюються – вони пишаються. Х** їм, а не примирення», – висловилася вона, використовуючи нецензурну лайку.

"Х** їм, а не примирення": скандальний запорізький священик закликав воїнів УПА покаятися

На скандальну заяву відреагував також український політтехнолог Олексій Голобуцький. «Сьогоднішній пост християнського смирення і любові від запорізького руссо-православного священика РПЦ і такий же коментар Тетяни Монтян. А, ну і примирення, звичайно», – написав він у своєму Telegram-каналі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 09:20 :15