Новини » Політика 9 травня, 2019, 14:44
Олег Ляшко з портретом загиблого земляка взяв участь в акції «Український безсмертний полк»
Олег Ляшко
Олег Ляшко

На Софійській площі столиці тисячі людей зібралися на громадську акцію «Український безсмертний полк», щоб вшанувати пам’ять ветеранів всіх війн. Батьки та вдови загиблих на Донбасі взяли з собою портрети своїх рідних.

Про це повідомляє «Інформатор» з посланням на прес-службу РПЛ.

Як зазначається, Олег Ляшко, який очолив колону учасників акції, тримав в руках фотографію свого 23-річного загиблого земляка з Чернігівщини, Івана Євдокименка, у якого був позивний «Ляшко». Присутній на акції батько Героя пан Микола розповів, що сина на фронті так називали за прямоту і за те, що доводиться земляком відомому політику.

«Іван сам вибрав позивний «Ляшко», оскільки він з Чернігівщини та завжди говорив прямо і по ділу», – повідав батько загиблого бійця.

Олег Ляшко переконаний, українці не мають права забувати про тих, хто віддав життя за мирне небо.

«Тисячі чудових молодих хлопців віддали своє життя, захищаючи свою країну, як багато років тому у Другу світову мільйони молодих українських хлопців і дівчат захищали свою землю, свою сім’ю. Вони воювали не «за родіну і за Сталіна», а за свою країну», – наголосив головний «радикал».

За його словами, українці мають пам’ятати і подвиг ветеранів Другої світової війни, і оцих сучасних захисників. Найкраща шана для них – називати їхніми іменами вулиці, школи, міста, населені пункти, дати найкраще життя нашим людям, які нас захищають.

«Таким, як Іван Євдокименко, і тисячам інших хлопців ми завдячуємо тим, що стоїмо під мирним небом, а у Києві цвітуть каштани. Честь їм і хвала та велика подяка їхнім батькам», – підкреслив Ляшко.

Нагадаємо, у Києві на противагу «Безсмертному полку» відбувається акція «Український безсмертний полк».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 14:46 :29