live
Новини » Політика 3315

На «Porsche» і з прапором СРСР – як депутат Опоблоку святкував 9 травня

ZIK
загрузка...
загрузка...

Якщо порівнювати з минулими роками, то тенденція заборонених акцій і правопорушень йде до зменшення. Але трапляються поодинокі інциденти, наприклад, народний депутат України із прапором СРСР.

Це зауважив голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Пан Мартиненко зазначив, що в цьому році заходи до Дня перемоги пройшли досить спокійно, особливо якщо порівнювати з попередніми роками. Утім, все ж було зафіксовано кілька інцидентів по країні.

«Країна розвивається і рухається у правильному напрямі, але досі не всім зрозуміло, що не можна ходити з гербом Радянського Союзу, або із зображенням Сталіна бігати по вулиці, або ж народному депутату їздити на «Porsche» по Луганській області з червоним прапором із зображенням серпа та молота – це робив народний депутат України Сергій Дунаєв. Щодо останнього, то цей інцидент зафіксований Нацполіцією, і я дуже сподіваюся, що справою зацікавиться ДБР, і вона матиме подальшу історію», – підкреслив Володимир Мартиненко.

Окрім цього, додає голова Громадської ради, по країні також було зафіксовано використання георгіївської стрічки та іншої комуністичної символіки.

«За результатами на 17.30 складено 27 адмінпротоколів і зареєстровано 7 кримінальних проваджень. Якщо порівнювати з минулими роками, то тенденція заборонених акцій і правопорушень йде до зменшення.

Нагадаю усім тим, хто намагається провокувати суспільство – в Україні вже 6-й рік іде війна. І окрім ветеранів Другої світової, ми вже маємо багато дуже і дуже молодих ветеранів війни за незалежність України, про яких потрібно так само пам’ятати», – наголосив Володимир Мартиненко.

Нагадаємо, 9 травня в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Як повідомляли, у центрі Києва влаштували акцію «Безсмертний Грут» на противагу маршу «Безсмертного полку», приуроченому до Дня перемоги.

Loading...
Loading...
Loading...