Новини » Політика

«Моторола» і «Бєс» – нові «дєди» для Москви, – блогер «Полтава» про користь «тролінгу»

ZIK

Під час акцій у Москві несуть портрети бойовиків, які загинули на окупованому Донбасі, і вони тепер для росіян – «нові дєди». Чому їх не «потролити» ходою, використавши персонажів із фільмів?

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив блогер Андрій Карпов («Полтава»).

Блогер вважає, що акція «Безсмертний Грут», яку сьогодні організували у столиці України на противагу маршу «Безсмертного полку», є «чудовим тролінгом».

«У Москві на цих палицях вони несуть «Моторолу» – не телефон, а загиблого бойовика з «ДНР», інших загиблих, «Бєса» та інших… Це тепер їхні нові «дєди». Чому їх не «тролити» тим, що ми можемо туди розміщувати персонажів із фільмів? Чому б ні?» – каже Андрій «Полтава».

Натомість полковник запасу, експерт Українського інституту з прав людини Святослав Стеценко не погодився із блогером, наголосивши, що існує поняття «воєнної етики». Він звернув увагу на те, що армії західних країн відрізняються не озброєнням, а тим, що мають іншу військову етику.

«Солдат не може дозволити собі негідного вчинку, навіть стосовно ворога і насамперед – стосовно ворога. Солдат має бути вищий за нього. Не може бути помсти, понад те – не може бути блюзнірства», – наголосив Святослав Стеценко.

Він також акцентував, що солдат, який чесно виконував свій обов’язок, має право на повагу, незважаючи, якою це була війна, адже відповідальність за зміст війни несе держава та її політичне керівництво.

Нагадаємо, 9 травня в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Як повідомляли, у центрі Києва влаштували акцію «Безсмертний Грут» на противагу маршу «Безсмертного полку», приуроченому до Дня перемоги.

Loading...