live
Новини » Політика 2244

Лише дві країни засвоїли уроки Другої світової, – військовий

ZIK

Головне – не в датах, а в тому, чи змогло людство засвоїти уроки Другої світової війни – це вдалося не всім.

Таку думку висловив полковник запасу, експерт Українського інституту з прав людини Святослав Стеценко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Пан Стеценко зізнався, що не брав участь у святкуванні Дня перемоги.

«Вшанування, пам’ять, повага – так, але свято – ні, в чому свято? У тому, що чверть населення імперії поклали, щоб виправити помилки керівництва? Так, тоді українці дійсно зуміли зберегти собі життя, але ще не свободу.

Адже для німців територія України була арійською землею, і вони сюди поверталися, як вони вважали, на історичну батьківщину. Але ми змогли відстояти і захистити життя народу як у складі армії Радянського Союзу, так і у складі інших армій, а також незалежними силами добровольців УПА», – нагадав Святослав Стеценко.

Утім, підкреслює військовий, головне – не в датах, а в тому, чи змогло людство засвоїти уроки війни. На його думку, це вдалося лише двом країнам.

«Я бачу лише дві країни, які повною мірою засвоїли уроки Другої світової – це США та Ізраїль. Тоді як про Україну та більшу частину наших громадян я не можу цього сказати», – констатував Святослав Стеценко.

Нагадаємо, 9 травня в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Як повідомляли, у центрі Києва влаштували акцію «Безсмертний Грут» на противагу маршу «Безсмертного полку», приуроченому до Дня перемоги.

Loading...
Loading...
Loading...