Новини » Політика 9 травня, 2019, 21:16
Хочу, щоб ви жили під мирним небом, – Олег Ляшко звернувся до дітей загиблих Героїв
Олег Ляшко на акції «Український безсмертний полк»
Олег Ляшко на акції «Український безсмертний полк»

Війна почалася не з Донбасу, а з Майдану. Тому у цей день висловлюємо щиру подяку й шану ветеранам визвольної війни на Донбасі і ветеранам Другої світової війни.

Таку заяву зробив політик Олег Ляшко під час акції «Український безсмертний полк». Про це повідомляє прес-служба Радикальної партії, передає Інформатор.

Як зазначається, учасники громадської акції «Український безсмертний полк» після вшанування пам’яті загиблих Героїв Другої світової і війни на Донбасі рушили до Алеї Героїв Небесної Сотні. На чолі колони разом з Олегом Ляшком стояли діти з портретами загиблих на війні батьків.

«Діти, ви знаєте, що тут? Це дуже важке місце, тут колись вбивали людей. Тут загинули люди, які віддали свої життя за те, щоб ми з вами жили у вільній країні. Ви повинні знати цих людей, завжди пам’ятати і своїм дітям та онукам розказувати. Це наша українська Голгофа»,– підкреслив Олег Ляшко.

Учасники акції вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання, заспівали гімн. Лідер Радикальної партії закликав у цей день вшанувати не лише ветеранів Другої світової війни, а й ветеранів війни на Донбасі.

«У цей день висловлюємо щиру подяку і шану ветеранам Другої світової, ветеранам визвольної війни на Донбасі. Але війна почалася не з Донбасу, а звідси, з Майдану. Коли люди вийшли і влада почала їх вбивати, тоді почалася війна. Причина війни – прагнення утримати владу за будь-яку ціну, тому, дітки, бажаю, щоб ви завжди жили під мирним небом і не знали, що таке війна. На жаль, ви вже це знаєте», – з прикрістю зазначив політик, дивлячись на фото, які тримали в руках діти.

Ляшко наголосив, що головною метою і завданням влади є встановлення справедливого миру та повернення територій.

Нагадаємо, сьогодні, 9 травня Олег Ляшко з портретом загиблого земляка взяв участь в акції «Український безсмертний полк».


 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 13:58 :45