Новини » Економіка 9 травня, 2019, 18:51
Балашов закликає завести в Україну західні пенсійні фонди
ZIK
ZIK

В Україну потрібно завести західні банки та пенсійні фонди, щоб українці могли відкривати рахунки, оскільки довіри до вітчизняних банків і фондів у громадян немає.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політик Геннадій Балашов.

На його думку, гідна пенсія для українських пенсіонерів повинна становити не менш як 500 доларів, і для того, щоб забезпечити такі виплати, українська економіка має зрости у десять разів. З його слів, оскільки в Україні немає довіри до українських банків і фондів, необхідно забезпечити прихід західних банків і фондів до нашої країни, щоб українці могли відкривати рахунки там. Геннадій Балашов вважає, що слід скасувати податки та запровадити 5% з продажу та 10% податку на прибуток.

«І оголошуємо, що ті, кому більше 40 років, накопичують собі на пенсію, а держава знімає із себе зобов’язання. Вона займається тими, хто залишився. За який рахунок? За рахунок продажу всіх державних підприємств, за рахунок припинення дії мораторію на землю. І плюс надра, якими можна прекрасно поповнити Пенсійний фонд, якщо дати можливість розробки цих надр на базі ліцензій, зокрема західним компаніям», – заявив Геннадій Балашов, не виключаючи, що все це можна здійснити протягом однієї «п’ятирічки».

Як повідомляли, заступник голови Стратегічної групи радників при Кабміні Павло Кухта заявляв, що є певна «стеля», вище якої підняти пенсії українцям неможливо.

Раніше у Мінсоцполітики пояснили, що «гальмує» введення накопичувальної пенсійної системи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 02:38 :24