live
Новини » Політика 297

9 травня: Шкіряк назвав кількість затримань за георгіївську стрічку та комуно-фашистську символіку

ZIK
загрузка...
загрузка...

На 9 травня в Україні поліція склала 13 адмінпротоколів за використання георгіївської стрічки, 15 – за використання комуно-фашистської символіки.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

Пан Шкіряк повідомив, що в рамках відзначання 9 травня в Україні, ситуація спокійна й перебуває під повним контролем правоохоронних органів.

«Станом на 15:00 по Україні було зареєстровано 33 події, складено 13 адмінпротоколів за використання георгіївської стрічки, 15 – за використання різного роду комуно-фашистської символіки і за 5-ма повідомленнями внесено до ЄРДР», – доповів радник міністра внутрішніх справ.

Також він подякував всім, хто долучився до того, щоб ситуація залишалась стабільною і перебувала під контролем. Зокрема він висловив вдячність, проукраїнським націоналістичним і патріотичним організаціям, які, за його словами, дуже тісно діяли з правоохоронними органами для того, щоб унеможливити будь-які провокації. Окрім цього, пан Шкіряк переконаний, що правоохоронні органи відпрацювали сьогодні надзвичайно професійно.

«Хочу подякувати українській громаді, представникам різних соціальних груп, зокрема і політичних, за прояв громадянської солідарності. Правоохоронна система вкотре продемонструвала всьому українському народу і всьому цивілізованому світу здатність забезпечити найвищі стандарти безпеки для того, щоб захистити права і свободи українських громадян і не дати жодного шансу зовнішнім проросійським і внутрішнім антидержавним деструктивним силам підірвати Україну зсередини і дестабілізувати ситуацію в країні», – прокоментував Шкіряк.

Нагадаємо, сьогодні в Києві відбулась акція «Ніхто не забутий, ніщо не забуте», яка є аналогом російського «Безсмертного полку». Також на противагу маршу «Безсмертного полку» об’єднання «Демократична сокира» влаштувала акцію «Безсмертний Грут».

Loading...
Loading...
Loading...