Зеленський: Сьогодні вшановуємо всіх, хто боровся проти нацизму і загинув за Україну

Фото: facebook.com/zelenskiy95

Сьогодні в Україні потрібно вшанувати всіх, хто боровся проти нацизму та загинув за Україну в роки Другої світової війни.

Про це заявив переможець президентських виборів Володимир Зеленський.

На офіційній сторінці Зеленського опубліковано фото з ветераном радянської армії і зі зв’язковою УПА:

«Іван Анікейович Залужний. 10 травня йому виповниться 101 рік. Капітан першого рангу морської піхоти ВМФ СРСР, учасник Другої світової війни. Нагороджений численними орденами та медалями. Втратив єдиного внука – Івана Гутніка-Залужного під час війни на Донбасі.

Параскева Василівна Зеленчук-Потяк. У 13 років стала зв’язковою в УПА. Передавала інформацію, провіант, плела светри».

«Сьогодні, у День пам’яті та примирення, ми вшановуємо та вклоняємося перед усіма, хто боровся проти нацизму та загинув за Україну в роки Другої світової війни. Перед кожним, хто віддав своє життя заради миру. Миру, якого сьогодні так потребує Україна. Миру, запорукою якого стане єдність усіх українців. Для того, щоб у майбутньому нас об’єднували лише перемоги», – заявив Зеленський.

Нагадаємо, 8 травня Україна вшановує День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті за загиблими у Другій світовій війні. Українці висловлюють повагу всім борцям проти нацизму, увічнюють пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...