live

Зеленський на зустрічі з Фріланд обговорив боротьбу з корупцією і Мінський формат

Обраний президент України Володимир Зеленський зустрівся у Києві з міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд та обговорив з нею боротьбу з корупцією, а також Мінський формат урегулювання ситуації на сході України.

Як повідомила прес-служба Зеленського, його зустріч з Фріланд відбулася у середу, 8 травня.

«Ми не хочемо говорити про боротьбу з корупцією, ми хочемо досягти перемоги над нею», – зазначив Зеленський під час зустрічі.

Він зазначив, що його команда намагатиметься мінімізувати контактування українських громадян з чиновниками. Зеленський додав, що їхня «мета – це держава у смартфоні».

У той же час Христя Фріланд зазначила, що в деяких сферах Канада може брати приклад з України. Наприклад, у випадку з електронними деклараціями.

«Ми бачимо багато спільного між вами та нашим прем’єр-міністром Трюдо. За чотири тижні до виборів ніхто не вірив, що ми виграємо», – заявила очільниця канадського МЗС.

Фріланд додала, що сучасним політикам дуже важливо слухати громадян своєї країни. Вона також запевнила, що Зеленський може розраховувати на підтримку Канади на міжнародній арені.

«Дуже важливо, що за вас проголосувала вся Україна. Демократична Україна, де є успішна економіка, – це приклад для всіх країн пострадянського регіону, зокрема для росіян», – наголосила міністр.

Окрім того, під час зустрічі сторони обговорили пошук мирного врегулювання конфлікту на сході України. Зеленський зазначив, що «у нас є шанс для припинення вогню та повернення Донбасу».

Читайте більше новин на тему: Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...