Зеленського потрібно готувати до переговорів із Путіним тет-а-тет, – Старіков

ZIK

Після інавгурації Володимира Зеленського потрібно буде готувати до переговорів із Путіним у форматі тет-а-тет. Однак, на жаль, зараз незрозуміло, кому новообраний президент доручить займатись питаннями сектору оборони.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK військовий експерт Олег Старіков.

Він наголосив: після інавгурації новообраному президентові Володимиру Зеленському доведеться дуже ретельно готуватись до переговорів віч-на-віч із Путіним.

«Я вважаю, що вони мають відбутись у якійсь третій країні. Однак, його потрібно до цього готувати», – переконаний Старіков.

Водночас він зазначив: на жаль, зараз незрозуміло, хто із подання Зеленського займатиметься питаннями безпеки. Мовляв, вважає Івана Апаршина дійсно професіоналом, однак він – військовий, а в сектору оборони є дуже багато складових.

Він підкреслив: вірить в те, що Зеленський дійсно зможе говорити із Путіним, однак невідомість його команди не додає відчуття безпеки.

Водночас заступник начальника Генерального штабу у 2006-2010 роках Ігор Романенко додав: сектор безпеки та оборони – доволі складний. Тому наразі Зеленський ще працює у цьому кадровому напрямку.

«Йдуть відповідні роботи щодо відбору та його формуванню», – розповів Романенко.

Як зазначалось раніше, радник Президента України Юрій Бірюков наголошував: зараз Україна є полігоном для випробування нової російської зброї. Тому дуже погано, що Володимир Зеленський не хоче оголосити, хто стане наступним міністром оборони і як вестимуться переговори з агресором.


Читайте більше новин на тему: Володимир ЗеленськийLoading...