Новини » Політика 8 травня, 2019, 15:37
Суд скасував фінансові повноваження самопроголошеного ректора Одеського медуніверситету
Одеський національний медичний університет. Фото з відкритих джерел
Одеський національний медичний університет. Фото з відкритих джерел

П’ятий апеляційний адміністративний суд задовольнив скаргу МОЗ України щодо рішення Одеського окружного адмінсуду у справі Одеського національного медичного університету.

Як повідомляє прес-служба МОЗу, тепер Головне управління Державної казначейської служби України в Одеській області не зобов’язане здійснювати виплати за підписом Юрія Сухіна, який захопив Одеський національний медичний університет і є самопроголошеним в.о. ректора.

Раніше Одеський окружний адміністративний суд, за заявою Юрія Сухіна, прийняв ухвалу, яка зобов’язувала Головне управління Державної казначейської служби України здійснювати виплати, платежі (зарплат та стипендій) ОНМедУ за підписом Сухіна, якого у МОЗі вважають протиправним в.о. ректора.

МОЗ України подало апеляційну скаргу, яку суд задовольнив 25 квітня 2019 року.

«В результаті скасовано ухвалу Одеського окружного адміністративного суду, а Головне управління Державної казначейської служби України не зобов’язане здійснювати грошові виплати за підписом Ю. Сухіна, адже він не має на це повноважень і це є протиправним. Водночас це не означає, що виплати зарплат і стипендій будуть відновлені найближчим часом. Адже ОНМедУ досі захоплений колишніми прихильниками екс-ректора Валерія Запорожана, які перешкоджають уповноваженим особам здійснювати управління закладом», – йдеться у повідомленні.

У міністерстві кажуть, що декілька разів до них надходив проект кошторису ОНМедУ за підписами осіб, які не мають повноважень підписувати фінансові документи. Через це проекти кошторису не могли бути підписаними і тому були повернуті до університету. При цьому уповноваженим особам вони блокують можливість надіслати в МОЗ України проекти кошторису. Такі протиправні дії прихильників колишнього ректора призвели до катастрофічної ситуації в університеті з затримкою виплат стипендій та зарплат протягом уже п’ятьох місяців.

Також внаслідок необґрунтованих рішень суддів Окружного адміністративного суду м. Києва заблоковано всі повноваження МОЗ України з адміністрування університету. МОЗ України продовжує працювати над вирішенням ситуації, яка склалась.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 12:30 :55