Позбавлення волі до 5 років і більше – в МВС розповіли про покарання за георгіївську стрічку

ZIK

Якщо затримають особу чи групу осіб із георгіївською стрічкою, то зроблять це, щоб скласти протокол про порушення. Навіть можливе покарання – від 5 до 10-ти років за гратами.

Це зауважив голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Голова Громадської ради підкреслив, що наразі Міністерство внутрішніх справ працює в посиленому режимі. Отже, до будь-яких провокацій і правопорушень готові всі силові підрозділи.

«Щодо забороненої символіки, то сьогодні діють дві статті – у Кримінальному кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушень, які забороняють відповідну символіку. Тому згідно із законом правоохоронці будуть на це реагувати.

Наприклад, за статтею 436-1 ККУ можливе обмеження волі на термін до 5 років. Якщо ж закон порушили представник влади чи група осіб, до того ж публічно – з використанням ЗМІ, то передбачене покарання від 5 до 10-ти років за гратами», – застеріг Володимир Мартиненко.

Нагадаємо, 8 травня Україна вшановує День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті за загиблими у Другій світовій війні.

У переддень 8-9 травня поліція нагадала про заборону «георгіївської» стрічки.

Loading...