Новини » Політика 8 травня, 2019, 16:59
Лікарням передадуть медобладнання з держрезерву на 69 млн

Сьогодні, 8 травня, Кабінет Міністрів підтримав рішення про безоплатну передачу українським лікарням майже 14 тисяч одиниць медичного обладнання на загальну суму 68,8 млн гривень. Ця техніка та устаткування перебуває на балансі Державного матеріального резерву та не використовується за призначенням 3-5 років, однак є цілком придатною для роботи у медичних закладах.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

«Це обладнання свого часу закуповувалося для потреб Державного резерву, але наразі не використовується. Хоч перебуває в доброму стані. Ми зважили всі можливості і виявилося, що медичні заклади готові забрати це обладнання, несуттєво його модернізувати та використовувати у роботі. Щоб передача була прозорою та чесно – передамо усе Міністерству охорони здоров’я для подальшого розподілення до лікарень України», – зазначив перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

У переліку техніки та устаткування, що підлягає передачі згідно з рішення Уряду комплекси рентгенівської діагностики, пульсоксиметри, дихальні апарати, апарати штучної вентиляції легень, маски, кисневі концентратори тощо. Усього 13952 одиниі загальною балансовою вартістю на момент передачі 68,8 млн гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 12:38 :30