Новини » Економіка 8 травня, 2019, 5:21
Коломойський каже, що не відповідає за Приват до 2015 року, але 2 млрд все ж хоче

Український олігарх Ігор Коломойський заявив, що він не несе відповідальності за те, що відбувалось у ПриватБанку до 2015 року.

В інтерв’ю Bihus.info олігарх пояснив, що не працював у банку, а був його акціонером, передає Громадське.

«Я не був менеджером банку. Я акціонер. І те що прийняли закон про відповідальність акціонерів, то це набуло чинності тільки в 2015 році. Тобто, я відповідаю за те що відбувалось в банку з 2015 року і до моменту націоналізації. А за те що було до того, я не несу відповідальності», – заявив він.

Раніше Коломойський заявив, що хоче, аби держава повернула йому ПриватБанк або отримати від держави «компенсацію» у розмірі щонайменше 2 мільярди доларів.

Нагадаємо, що за декілька днів до виборів президента України суди ухвалили одразу три рішення на користь колишнього власника ПриватБанку Ігоря Коломойського. Так, 18 квітня – за три дні до другого туру виборів – Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку України та Кабінету міністрів України щодо неправомірності націоналізації ПриватБанку.

Пізніше Окружний адміністративний суд Києва ухвалив ще одне рішення на користь Коломойського, скасувавши рішення Нацбанку щодо визначення переліку пов’язаних з банком осіб.

20 квітня Печерський суд Києва скасував майнову поруку Коломойського за кредитами, які Національний банк видав ПриватБанку у 2013 році. Загальна сума цих кредитів складає 9,2 мільярда гривень. Згодом Коломойський подав 5 позовів про скасування своїх боргів перед НБУ за поручительством на користь ПриватБанку.

 

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 16:04 :09