Новини » Політика 8 травня, 2019, 12:16
Гройсман: Медицина потребує системних змін
ZIK
ZIK

Наразі реформи у сфері охорони здоров’я тривають на рівні поліклінік, сімейних лікарів, сільської медицини тощо. Наступного року зміни торкнуться інфраструктури лікарень. Крок за кроком уряд йде до того, аби запровадити державну страхову медицину.

Про це під час засідання уряду, який транлював в ефірі телеканал ZIK, заявляє прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Важливими для нас є питання медицини: як сільської, так і загалом, всієї країни. Ми розуміємо, що наша медицина потребує системних змін», — каже Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр наголошує: зміна у цій галузі вже розпочалася, утім досі складним питанням залишається інфраструктура.

«Є багато питань до того, в якому стані зараз лікарні, поліклініки. Та сьогодні ми створюємо праобраз державної страхової медицини, особливо, це стосується первинної ланки медицини», — зазначає Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр звертає увагу на те, що наразі реформи тривають на рівні поліклінік, лабораторій сімейного лікаря, сільської медицини.

«У 2020 році будуть більш вражаючі результати, які дійдуть до рівня лікарень. Поки що зміни відбуваються на рівні поліклінік, лабораторій сімейного лікаря, сільської медицини», — говорить Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр розповідає і про те, що цього року уряд планує розпочати зміни в системі екстренної медицини.

«Переконаний, що цього і наступного року ситуація покращиться. Ми будемо продовжувати всі програми з підтримки медичної сфери», — додає Володимир Гройсман.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив подробиці зустрічі із Володимиром Зеленським.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 20:42 :53