Новини » Регіони 8 травня, 2019, 13:25
Доцента Прикарпатського університету призначили суддею Верховного суду

Доцент кафедри трудового, екологічного та аграрного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського університету, кандидат юридичних наук Надія Багай урочисто склала присягу судді Верховного суду.

Про це сьогодні, 8 травня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу ОДА.

Голова Верховного суду Валентина Данішевська, вітаючи новопризначених суддів, зазначила, що діючі судді ВС, які протягом півтора року працювали в напруженому режимі, довго очікували на цю важливу подію – поповнення лав найвищого суду в системі судоустрою України.

Нагадаємо, що в березні 2019 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України завершила другий в історії країни конкурс на посади суддів Верховного суду та назвала його переможців. У підсумку серед 78 переможців конкурсу – 54 судді (69%), 14 – науковців (18%), 7 – адвокатів (9%), 3 – із сукупним стажем (4%).

Таким чином, комісія рекомендувала на призначення майже 30% кандидатів, що раніше не працювали суддями. Рейтинг кандидатів на зайняття 16 вакантних посад суддів Касаційного господарського суду в складі Верховного суду очолила доцент кафедри трудового, екологічного та аграрного права Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського університету, кандидат юридичних наук Надія Багай, отримавши 811,25 бала.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 21:21 :10