Новини » Світ 8 травня, 2019, 2:59
Британії попри Brexit таки доведеться взяти участь у виборах в Європарламент

Велика Британія повинна буде взяти участь у виборах до Європарламенту, оскільки вже очевидно, що не вистачить часу для ратифікації угоди про вихід з ЄС в парламенті.

Про це повідомляє «Європейська правда.

Голосування призначене на 23 травня, але прем’єр-міністр Тереза ​​Мей заявляла, що Британії не доведеться брати участь, якщо депутати затвердять угоду про Brexit.

Але сьогодні міністр у справах уряду Девід Лідінгтон заявив, що, на жаль, «не вдасться завершити цей процес» до дати, коли Велика Британія зобов’язана взяти участь у виборах.

«Ми подвоїмо наші зусилля... щоб переконатися, що відстрочка після цього буде якомога коротшою. В ідеалі ми хотіли б опинитися в ситуації, коли ці члени Європарламенту ніколи не займуть свої місця в Європейському парламенті», – сказав Лідінгтон, маючи на увазі британських євродепутатів.

Нагадаємо, лідери ЄС на позачерговому саміті 10 квітня погодилися надати Британії «гнучке» відтермінування її виходу з блоку до 31 жовтня 2019 року.

Лідери ЄС також вирішили, що якщо Британія не схвалить угоду до 22 травня і відмовиться від участі у виборах в Європарламент, її членство у блоці припиниться 31 травня.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 15:33 :24