live

Як їздити на автомобілі в негоду, – поради патрульної поліції

Фото: pixabay.com

У патрульній поліції Львівської області розповіли, яких правил під час їзди на авто варто дотримуватися у негоду.

Про це установа повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Тільки за останню добу у Львівській області трапилося п’ять дорожньо-транспортних пригод, в яких постраждало дев’ять осіб. Практично всі водії роблять одні й ті ж помилки, які особливо небезпечні у дощову погоду. Оскільки синоптики попереджають про погіршення погодних умов – пропонуємо вам розглянути найпоширеніші причини аварій та рекомендації щодо їхнього уникнення», – йдеться у повідомленні.

То яких правил слід дотримуватися: зберігати безпечну швидкість та дистанцію між автомобілями, аби водій зміг вчасно відреагувати на будь-яку зміну на дорозі; не робити різких маневрів та гальмувань, оскільки це може спричинити занесення транспортного засобу; якщо падає сильний дощ і видимість стає поганою, варто взагалі зупинити автомобіль та перечекати негоду; пішоходам слід вбрати одяг зі світловідбиваючими елементами та дотримуватися правил переходу вулиці.

За інформацією поліції, найпоширеніша причина ДТП – «безглузда» ризикована поведінка і усвідомлене порушення правил дорожнього руху, сюди ж можна додати: ігнорування дорожніх знаків і сигналів світлофора, зміну смуги руху без включеного сигналу повороту і т.п.

Нагадаємо, що на Україну суне циклон «Ксеркс» зі снігом.

Читайте більше новин на тему: ДТПLoading...
Loading...
Loading...