Новини » Регіони 7 травня, 2019, 11:45
Волиняни перемогли на міжнародному турнірі зі спортивного туризму

Збірна Волині посіла перше місце на Міжнародних змаганнях зі спортивного туризму серед школярів та молоді «Кубак Жигунас – 2019», що завершилися у Литві.

Про це IA ZIK повідомили у Волинському центрі туризму, спорту та екскурсій.

На змаганнях точилася боротьба у 4 вікових групах серед 38 команд з України, Литви, Латвії, Білорусі та Росії. Україну представляли команди з Волинської та Івано-Франківської областей. У перший день змагань в особистому заліку серед хлопців перемогу виборов Іван Шмига (тренер Казаков В.М.) з Боратинської об’єднаної територіальної громади. Чудовий результат показала серед дівчат Катерина Доценко (тренер Артемук І.М.) з Ковеля, посівши 2 місце (причому Катя вперше виступала в складі збірної команди області).

У другий день змагань на дистанції крос-походу команда «Волинь-ЦТСЕ» святкувала перемогу, впевнено випередивши своїх конкурентів з Росії, ще одна наша команда фінішувала на 4 місці. Завершувались змагання на дистанції смуги перешкод, де знову не було кращих за наших волинських спортсменів.

Отож, в загальному підсумку команда у складі Івана Шмиги, Максима Дармовіса, Катерини Доценко та Ірини Павлюк здобула 1 місце, переможний кубок, золоті медалі та призи, не залишивши шансу жодній з команд прорватися в боротьбу за першість. До змагань команду готували тренери В.Казаков та О. Оришко.

На змаганнях в наймолодшій групі дітей віком 8-10 років виступала наша наймолодша учасниця делегації Дарина Казакова у складі збірної «Команди миру», яку представляли маленькі спортсмени з України, Латвії та Білорусі. Команда виборола почесне 2 місце, здобувши величезний досвід спілкування та командної роботи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 06:36 :58