Новини » Політика 7 травня, 2019, 14:39
Валерій Пекар: Навіщо «у Зеленського» форсують інавгурацію, якщо кадрових рішень ще нема?

У «команді Зеленського» намагаються пришвидшувати його інавгурацію, хоча у них все одно ще немає ключових кадрових рішень.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар.

За його інформацією, зараз йдуть інтенсивні зустрічі з великою кількістю людей, яких стоїть чимала черга як з ображених «попередниками», так і з «перевзутих на ходу».

«Кадрових рішень нема. Команди нема. Люди приходять і відходять, як це було і перед тим (вже відбулося кілька майже повних ротацій). Кожен, хто вважає себе членом команди, має право на висловлювання і використовує його, лякаючи журналістів і дратуючи підприємців. Зеленського майже немає у публічному просторі, зате є «у Зеленського»«, – зазначив В. Пекар.

У зв’язку з цим він задав запитання: «І навіщо в такій ситуації пришвидшувати інавгурацію, якщо все одно немає ключових кадрових рішень? Адже негайно після інавгурації мусить запрацювати, принаймні, Адміністрація Президента. Передача булави = передача відповідальності».

Також він зауважив, що новий керівник, який прагне швидких змін, мусить прийти зі своїм власним HR-ом. «Це стосується і бізнесу, і державного управління. Доведеться швидко шукати десятки і сотні людей та міняти ними старих. Я знаю, як це працює. Схоже, Зеленський не має HR-менеджера в «95 кварталі» (бо інакше той би вже провів сотні інтерв’ю, і це було би помітно). Важко повірити, що HR там є, але його жаль забирати, щоб не нанести шкоди бізнесу», – додав Пекар.

Читайте також: Скандал з інавгурацією: Геращенко повідомив подробиці розмови Зеленського з депутатами

При цьому він порадив новообраному президенту приймати ключові кадрові рішення вже, оскільки це «наведе лад і збільшить довіру».

«Хочеться врешті дізнатися, чиєю адміністрацією буде АП – Зеленського чи Коломойського, а може, Хорошковського? Мені хочеться руйнації старої пострадянської державної машини, але не катастрофічним чином, а шляхом проростання крізь неї нової – сучасної, компактної, ефективної. Це не будмайданчик, де руйнують старе, щоб звільнити простір для нового. Тут, бачте, люди живуть», – зазначив він.

Нагадаємо, Володимир Зеленський написав листа на ім’я Голови Верховної Ради Андрія Парубія з пропозицією призначити інавгурацію на 19 травня.

На зустрічі Зеленського з керівниками фракцій Парубій сказав, що, на його думку, голосів за інавгурацію 19 травня не вистачить.

Як відомо, інавгурація Володимира Зеленського повинна відбутися не пізніше 2 червня.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 02:41 :36