Новини » Київ 7 травня, 2019, 1:30
В Києві чоловік розбещував 15-річну дочку і 2-річного сина цивільної дружини

У Києві чоловік розбещував 15-річну дочку і 2-річного сина своєї цивільної дружини, з якою жив разом. У разі відмови дітей підкоряться, він застосовував насильство і погрожував отруїти їх мати. Одним з вагомих доказів злочинних дій стали результати судово-психологічних експертиз потерпілих.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Зловмисник, проживаючи в цивільному шлюбі з жінкою та її двома дітьми, користуючись перебуванням матері на роботі та її довірою до нього, неодноразово ґвалтував 15-річну дівчинку та її 2-річного брата. Інкриміновані кримінальні правопорушення злочинець вчиняв з застосуванням насильства та з погрозами отруїти матір дітей.

Одним з вагомих доказів цих злочинів стали результати комплексних судово-психологічних експертиз потерпілих.

За результатом судового розгляду Подільським районним судом міста Києва підтримано позицію прокурора, визнано чоловіка винним в інкримінованих злочинах та засуджено до максимального покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 4 ст. 152 (зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки); ч. 3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприроднім способом, що спричинило особливо тяжкі наслідки), ч. 1 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку), ч. 2 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо малолітнього).

До вступу вироку у законну силу суд залишив обвинуваченого під вартою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 17:31 :28