Новини » Курйози 7 травня, 2019, 17:05
У російський «Безсмертний полк» потрапив відомий нацист Гейдріх, якого записали Гердановим

До російського сайту «Безсмертний полк» невідомі додали обергруппенфюрера СС, керівника СД і РСХА Рейнхарда Гейдріха.

Про поповнення в «Безсмертному полку» повідомив журналіст Юрій Гудименко у Facebook.

Він зазначив, що скористалися опцією «запиши діда в полк» з-під німецького VPN. На німецькій формі Гейдріха «дубове листя замінили зіркою», залишивши нашивку, а прізвище Гейдріх – на Герданов, при цьому написавши у біографії, що той брав участь у польській операції в 1939 році.

В результаті Роман Іванович Герданов (Рейнхард Гейдріх) успішно пройшов перевірку, яку сайт нібито проводить перед публікацією, і поповнив «Безсмертний полк».

«Таким нескладним чином російська галерея дідів, які воювали, поповнилася. Зайняло це хвилин п’ять-шість. Тільки треба було замінити ім’я, а то воно занадто німецьке, і на дубове листя на зірку, і все (та й з листям б, я думаю, пропустили). Біографія, до речі, майже в усьому правдива. Дійсно учасник Другої світової (не уточнюється ж, з якої сторони), дійсно член партії (знову ж таки не уточнюючи якої), дійсно учасник польської операції (власне, розробляв операцію «Консерви», провокацію, з якої почалося розчленування Польщі). Дійсно загинув в, хм, автокатастрофі (спільна чесько-британська операція, машина Гейдріха була обстріляна і в підсумку підірвана). Дати смерті-народження правильні. Хіба що народився не в Омську, ну вибачте. Думав притримати це до дев’ятого травня, раптом хто з портретом в натовпі пройдеться по Москві», – пише журналіст.

Нагадаємо, В’ятрович пояснив, чому 9 травня як вихідний небезпечний для України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 12:46 :43