Новини » Світ 7 травня, 2019, 10:39
У польському Плоцьку затримали жінку за зображення Богоматері з німбом у кольорах ЛГБТ
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Польська поліція затримала 51-річну жінку за «профанацію образу Божої Матері», яка полягала у поширенні зображень Діви Марії з німбом, розфарбованим у кольори веселкового прапора ЛГБТ.

Про це заявив глава МВС Польщі Йоахім Брудзінський, інформує Європейська правда.

«Я вдячний польській поліції за ефективну операцію з виявлення і затримання особи, яка підозрюється у профанації святого для поляків образу Божої Матері. Жодні примовляння про свободу і толерантність не дають нікому права ображати почуття віруючих», – написав Брудзінський у Twitter.

 

Як повідомляють польські ЗМІ, жінку затримали у місті Плоцьку в центральній Польщі. Вона поблизу місцевого костелу розміщувала на біотуалетах і смітниках наліпки і постери із зображенням ікони Ченстоховської Божої Матері, яка особливо шанується у Польщі. Німби Діви Марії і немовляти Христа на зображеннях були розфарбовані у кольори веселки, що також є прапором ЛГБТ.

Брудзінський назвав постери культурним варварством.

Затриманій висунули звинувачення в образі релігійних почуттів і зловживанні об’єктом релігійного культу. За подібний злочин передбачене покарання у вигляді штрафу або позбавлення волі на термін до двох років.

У прокуратурі Плоцька не виключають, що затриманих у справі може бути більше.

Додамо, що «Чорна Мадонна з Ченстохови» є шанованою візантійською іконою, яка знаходиться в монастирі Ясна Гора, об’єкті всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, є найсвятішою католицькою святинею Польщі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 02:37 :16