Новини » Львів

У Бориславі на аукціоні продали земельну ділянку у п’ять разів дорожче початкової вартості

У Бориславі 6 травня відбулися земельні торги у формі аукціону з продажу у власність земельних ділянок на вул. Коваліва для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, одну із яких було продано майже у 5 разів дорожче початкової вартості.

Про це повідомили у Бориславській міській раді

На аукціон було виставлено два лоти. В результаті, за ділянку 0,1377 га покупець віддав аж 1 437 133, 10 грн (стартова ціна – 305 773 грн), а ділянку 0,1693 га було продано за 407 950, 40 грн (початкова ціна – 370 864 грн.).

Кошти від торгів будуть спрямовані на поповнення бюджету розвитку Борислава, з якого відбувається співфінансування частки міста під час реалізації проектів-переможців конкурсу місцевого розвитку та виконання робіт з благоустрою міста.

Покупці лотів зобов’язані до 10 травня включно оплатити названі суми. У випадку протермінування оплати, на покупця накладатиметься пеня у розмірі 0,5% вартості лоту за кожен день затримки. Якщо за 30 календарних днів покупець таки не вносить заявлену суму за лот, на нього буде накладено штраф (пеня за місяць і ще 10% вартості лоту) та рішенням сесії визнаються недійсними результати торгів, розповіли у міськраді.

Loading...