Новини » Політика 7 травня, 2019, 22:50
Тримається за посаду: Лещенко застеріг Генпрокурора, що американці йому не допоможуть
ZIK
ZIK

Луценко почав розігрувати виставу і розповідати в американській пресі, що в Україні він боровся з корупцією, викривав діяння конкурента Трампа – Джо Байдена. І тільки тому, що посольство США його «било по руках», ці злочини не вдалося розкрити. А тепер, коли прийшов час йти з посади, він вирішив, що американці будуть його «кришувати» – ні, не будуть!

Це заявив народний депутат України Сергій Лещенко в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Глядачі програми запитали у народного депутата, кого б він порекомендував новому Президенту призначити на посаду Генпрокурора?

«Спочатку має піти чинний Генпрокурор, щоб ми почали дискусію про призначення. Натомість мене дуже здивувала поведінка чинного прокурора Луценка, який минулого року заявляв, що піде з прокуратури одразу після виборів Президента, а тепер, як тільки пройшли вибори, говорить, що вже нікуди не хоче йти. Мовляв, він Генпрокурор, який досягнув небаченого розкриття злочинів і боротьби з корупцією», – зауважив Лещенко.

Він впевнений, що очільник Генпрокуратури буте триматися за свою посаду до останнього і просто так не піде у відставку, як раніше обіцяв.

«Людина тримається за свою посаду руками, ногами, хвостом, кігтями, зубами – усім, чим можна, бо не хоче відірватися від державної годівниці. Юрій Луценко все життя працює на державній службі – з 1997 року і не може уявити, що вперше за 22 роки піде в небуття. До того ж посада забезпечила йому статус, статки, заможність і таке інше», – пояснив народний депутат.

Утім він нагадав, що новобраний Президент Володимир Зеленський ще в ніч другого туру вибрів сказав, що Юрій Луценко має піти з посади Генпрокурора. Але також депутат визнав, що наразі не може назвати прізвища претендента.

«Зараз Луценко почав розігрувати виставу й розповідати в американській пресі, що в Україні він боровся з корупцією, викривав діяння конкурента Трампа – Джо Байдена. І тільки тому, що посольство США його «било по руках», ці злочини не вдалося розкрити.

Але я нагадаю, що саме за часів Луценка були закриті ті справи, де фігурували гроші Злочевського та Байден. Саме Луценко знайшов цапа-відбувайла, вказавши, що у справах немає злочину. А тепер, коли прийшов час йти з посади, він вирішив, що американці будуть його «кришувати» – ні, не будуть!» – наголосив Сергій Лещенко.

Як повідомлялося, Генпрокурор Юрій Луценко не збирається писати заяву про відставку після президентських виборів, як він обіцяв у вересні минулого року.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 03:38 :45