live
Новини » Суспільство 857

Синоптик повідомила, де потепліє й припиняться опади, а де навпаки – суттєво похолодає

Дощова погода в Києві. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Вже завтра у західних областях України, включно з Карпатами, потепліє, а опади припиняться.

Про це написала синоптик Наталка Діденко у Facebook.

«Звичайно, так просто така насиченість вологою не відступить – десь невеликі опади можливі, але слабкі та місцями. Температура повітря у західних областях 8-го травня, хоча й трохи, але підвищиться, вдень до +11+14 градусів. Проте найближчої ночі можливі заморозки 0-3 градуси!», – пише вона.

Синоптик зазначила, що на Півночі та у більшості центральних областей України, навпаки, відчутно похолодає. Протягом дня очікується +9+12 градусів. Хіба що Дніпро та його райони ще затримаються у теплому повітря, до +16+20 градусів.

За словами Діденко, із північних областей: на Житомирщині, Київщині, Чернігівщині завтра буде без істотних опадів, на Сумщині – грозові дощі.

У центральних областях – місцями дощі, на Дніпропетровщині погримлять грози.

Також вона повідомляє про важливий нюанс – завтра на Півночі та в Центрі ймовірний сильний вітер.

У південній частині дощі чергуватимуться із сонячними проясненнями. Вітряно. Температура буде з фортелями – на Одещині та в Криму +10+15 градусів, на Миколаївщині та Херсонщині +12+17 градусів, на Запоріжжі до +20+23 градусів.

«Схід України завтра отримає своє порцію дощів – туди зібрався атмосферний фронт. Тому 8 травня у східних областях пройдуть дощі, прогримлять грози. Температура повітря досягне протягом дня +19+24 градусів», – пише Діденко.

8-го травня, у День пам’яті та примирення, у столиці похолодає, вдень температура повітря не перевищить +12 градусів. Завтра вранці вологі хмари можуть ще закривати київське небо, проте все ж середа передбачається без опадів, переважно сухою.

Loading...
Loading...
Loading...