Новини » Політика 7 травня, 2019, 21:45
Суспільство зможе побачити в тюрмі топ-корупціонерів, – Фірсов пояснив, що має зробити Зеленський
ZIK
ZIK

У мене є надія, що новообраний Президент не буде втручатися безпосередньо в роботу Вищого антикорупційного суду, що він буде гарантом Конституції, який гарантуватиме незалежну роботу Антикорупційного суду, і що він буде робити все для того, щоб цей суд був незалежний.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політик Єгор Фірсов.

Коментуючи обрання голови Антикорупційного суду, Єгор Фірсов зауважив, що ідея створення ВАС прозвучала ще 2,5 року тому. За словами Фірсова, чинний Президент Порошенко спочатку заявляв, що Антикорупційний суд притаманний країнам Африки й країнам «третього світу», він відхрещувався від ідеї створення такого суду в Україні, але пізніше зусиллями міжнародних організацій та українських активістів Верховна Рада «протиснула» рішення про створення Антикорупційного суду в Україні.

«Я також зауважу, що всі конкурси до Вищого антикорупційного суду проходили під контролем міжнародних експертів. І зараз можна, з одного боку, привітати українців, а з іншого боку, ще зарано вітати. Бо ми розуміємо, що від ВАС є величезні очікування», – зазначив Єгор Фірсов.

Він сподівається, що Антикорупційний суд виправдає очікування українців, і зовсім скоро вони зможуть побачити за гратами депутатів, міністрів, а можливо й президентів, які вчиняли злочини.

«Антикорупційний суд формувався для того, щоб НАБУ, САП і НАЗК працювали в спайці та передавали справи не до Печерського суду Києва, де їх вовки розслідують, а до незалежного Антикорупційного суду. І вже він розслідує справи, топ-корупціонери, топ-чиновники вищого рангу, а це депутати, міністри, а можливо й президенти, сідають за грати. Суспільство це бачить, аплодує цьому, і ми маємо конкретний результат.

Тому в мене є надія, що новообраний Президент не буде втручатися безпосередньо в роботу Вищого антикорупційного суду, що він буде гарантом Конституції, який гарантуватиме незалежну роботу Антикорупційного суду, і що він буде все для того робити, щоб цей суд був незалежний», – заявив Єгор Фірсов.

Нагадаємо, судді Вищого антикорупційного суду під час зборів у вівторок, 7 травня, з третьої спроби обрали головою суду Олену Танасевич.

Заступником голови Антикорупційного суду обрано Євгена Крука.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 13:17 :40