Новини » Політика 7 травня, 2019, 20:40
Ставнійчук побачила дивну закономірність у призначеннях до Антикорупційного суду
ZIK
ZIK

Керівник Антикорупційного суду – це представник харківської судової влади, а заступник – судової влади з Вінницької області.

Це зауважила член Венеціанської комісії від України у 2009-2013 роках Марина Ставнійчук у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

На думку пані Ставнійчук, у питаннях антикорупційної політики Україна пішла не тим шляхом, оскільки почала бороться з наслідками, а не з першопричинами.

«Не подолані серйозні проблеми на державному рівні, зокрема в енергетиці – «Роттердам+». А тому боротися з наслідками корупції – це як боротися з вітряними млинами.

Судова реформа, яка була проведена, насправді нічого не вартує. Адже всі суди мають бути антикорупційними. Натомість Конституцією України заборонені спеціальні суди, яким є і Антикорупційний суд. І експерти із Венеційської комісії нас про це попереджали», – підкреслила Марина Ставнійчук.

Також вона зауважила, що за негласними прихованими домовленостями судова система Україна поділена між двома таборами. Цю ж закономірність експерт побачила і у призначеннях керівників до Вищого антикорупційного суду.

«Одна людина із цих кураторів орієнтується на Харків, а інша на президента Порошенка, якого пов’язують із Вінницею. І ми бачимо, що керівник Антикорупційного суд – це представник харківської судової влади, а заступник – судової влади з Вінницької області», – зазначила Марина Ставнійчук.

Нагадаємо, судді Вищого антикорупційного суду під час зборів у вівторок, 7 травня, з третьої спроби обрали головою суду Олену Танасевич.

Заступником голови Антикорупційного суду обрано Євгена Крука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 05:07 :53