Новини » Політика 7 травня, 2019, 11:25
Сліпий траст – зло, «віддав комусь» – норм: у Зеленського заявляють, що він вийшов з бізнесу
Новообраний президент України Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Новообраний президент України Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Обраний президент України Володимир Зеленський вийшов зі свого бізнесу, передавши свою частку одному з бізнес-партнерів.

Про це повідомив його соратник Сергій Шефір в інтерв’ю виданню theБабель, пише НВ. Бізнес.

«Він вийшов. Може там один-два підписи залишилися. Віддав комусь свою частку. Може мені, може Борису [Шефіру], я не пам’ятаю. Це настільки не важливо, тому що ні я, ні Борис його точно не підставимо і не підведемо», – зазначив він.

Сергій Шефір додав, що Зеленський «віддав якесь право голосу, вплив».

«Він буде отримувати дивіденди від роялті, якісь бренди залишилися на ньому. У нас є домовленість, що ми повернемо його частку після закінчення п’яти років», – сказав він.

За словами Шефіра, до 2014 року Кварталу 95 найбільше грошей приносив пов’язаний з Росією бізнес, а зараз – продаж контенту українським каналам, в тому числі 1+1, каналу Україна і Новому каналу.

Як повідомлялося, в березні Зеленський заявляв, що «підписав виходи взагалі з усіх різних структурних компаній студії Квартал 95», одним із засновників яких є.

Він вважає, що це кращий варіант, аніж передати у сліпий траст, за що у команді Зеленського неодноразово критикували опонента по виборчих перегонах Петра Порошенка.

Читайте більше новин на тему: Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-21 02:11 :24