Новини » Світ 7 травня, 2019, 18:21
Поблизу Каліфорнії масово гинуть кити через недоїдання та кораблі, – вчені б’ють на сполох
На узбережжя Сан-Франциско у Каліфорії хвилі викинули мертвого кита. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
На узбережжя Сан-Франциско у Каліфорії хвилі викинули мертвого кита. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

На узбережжя Сан-Франциско у Каліфорії хвилі викинули чергового мертвого кита.

У Центрі морських ссавців повідомили про смерть ще одного велета, вже дев’ятого за останні два місяці, повідомляє The Huffington Post, пише Українська правда.

З попередніх восьми, троє загинули через зіткнення з кораблями, решта – через недоїдання. Причину загибелі цього кита ще не з’ясували.

«Загибель дев’яти сірих китів – серйозна причина для занепокоєння. Їхні смерті лише підкреслюють важливість продовжувати дослідження цих тварин. Ми прагнемо співпрацювати з різними організаціями та людьми, аби знайти довгострокові рішення у сфері екології для запобігання загибелі тварин в майбутньому», – каже доктор Падрайг Дуйнян, головний патологоанатом Центру морських ссавців у Саусаліто.

Сірі кити нині перебувають поблизу берегів Каліфорнії в рамках щорічної міграції. Вчені кажуть, схоже нині в регіоні більше тварин, ніж буває зазвичай.

Серед них багато тварин з недостатньою вагою – ймовірно, їм бракує харчів через зміни клімату.

Від січня на узбережжі виявили 31 мертвого кита. Це найбільша кількість від 2000 року. За словами науковців, до кінця сезону смертність цих тварин може сягнути 60-70%.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 20:07 :17