Новини » Львів 7 травня, 2019, 17:18
На сесії Львівської облради 21 травня говоритимуть про сміття

Львівська облрада на сесії 21 травня заслухає інформацію Львівської ОДА щодо виконання Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у Львові на 2017-2019 роки та стан поводження з ТПВ у Львівській області за період з липня 2017 року до січня 2019 року.

Про це йшлося на засіданні президії 7 травня.

За пропозицією голови комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Богдана Гагалюка, одним із доповідачів у цьому питанні буде не міський голова Львова А.Садовий, а профільний заступник голови ЛОДА.

Також депутати розглянуть питання про виконання Регіонального плану та Стратегії управління відходами у Львівській області до 2030 року. При цьому депутати вимагатимуть від ЛОДА представлення плану на виконання стратегії поводження із ТПВ, якого, як йшлося на президії, досі немає.

Як повідомлялося, Львівська облрада на позачерговій сесії 13 липня 2017 року остаточно закріпила рішення, що вивозити сміття зі Львова протягом наступних двох років буде Львівська ОДА, й кошти на ці потреби підуть через обласний бюджет.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 13:59 :49