Новини » Львів

Делегація Дрогобича в Остжешуві взяла участь у відзначенні 20-річчя місцевого самоврядування та 15 річниці вступу Польщі до ЄC

На запрошення старости польського міста-партнера Остшешува Леха Яніцкі, делегація з Дрогобича взяла участь у відзначенні 20-річчя місцевого самоврядування та 15 річниці вступу Польщі до Європейського Союзу.

У ході урочистостей Дрогобицький міський голова Тарас Кучма привітав побратимів з відзначенням ювілейних дат та наголосив на особливості партнерства України та Польщі, зокрема, в контексті війни на Сході України.

«Подвиг наших добровольців та військовослужбовців у протистоянні з російським загарбником – це не лише досягнення українського народу, а й країн Європи. Бо якщо б ми не зупинили цього агресора на східних теренах України, не факт, що від цієї агресії не постраждали б країни Європи. Тому в умовах сьогодення нам важливо бути співдружними», – заявив Тарас Кучма.

Також Тарас Кучма відзначив, що здобутки, якими сьогодні пишається Польща, перебуваючи у складі ЄС, лише впродовж останніх років вдається впроваджувати й в Україні, зокрема й у Дрогобичі, у різних сферах діяльності. Але різниця в тому, що в першому випадку вкладаються кошти ЄС, а у другому – постійний самостійний пошук інвесторів та гуртування громади.

Також дрогобичани долучилися до висадження дерева як символу єдності та партнерства.

Загалом участь у святкуванні взяли понад 200 осіб. Серед яких були й делегації з Німеччини. З ініціативи німецької сторони, дрогобицька делегація отримала запрошення щодо співпраці та партнерства з містечком Мейссен, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу організаційного відділу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.Loading...